KONST / Litografier / Färglitografi 14413153
nr 1441 3153
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Herrar. Signerad, numrerad 50&/75. Färglitografi. Bladets mått: 83x70, yttermått inklusive ram: 87x73 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:08:51
10/1 18:08:12
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin